مهندسی مکانیک یکی از قدیمی ترین رشته های مهندسی است. مهندسی مکانیک در دنیای پیشرفته مدرن و فناوری امروز یک قانون بسیار حیاتی را ایفا کرده است. مهندسی مکانیک همچنین شاخه های خود را در مهندسی برق گسترش داده است. مهندسی برق و مهندسی مکانیک در کنار هم رشته جالب دیگری را به نام مهندسی مکاترونیک معرفی کردند. بسیاری از دانشجویان سال آخر مهندسی مکانیک ایده های پروژه ها را در اینترنت جستجو می کنند. بنابراین تصمیم گرفتم این لیست پروژه ها را برای دانشجویان مهندسی مکانیک تهیه کنم.
طراحی و ساخت سمپاش مکانیکی

ایده اصلی این پروژه ، طراحی و ساخت سمپاش بود که بتواند برای پاشش آب / دارو روی محصولات استفاده شود. روش فعلی سمپاشی شامل استفاده از تراکتور برای مزارع بزرگ است در حالی که برای مزارع کوچکتر ، سمپاشی از طریق دست و با استفاده از کار دستی انجام می شود. برنامه اصلی ساخت یک وسیله نقلیه بود که می تواند در زمین های کشاورزی پرورش یابد در حالی که ترتیب سمپاش به آن متصل بود. این وسیله نقلیه از موتور بسیار کوچکتری (125 سی سی) نسبت به یک تراکتور بهره می برد و بنابراین می تواند بخشی از پروژه را که متشکل از ظرف ساخت ، پمپ و همچنین لوله های pvc با نازل های متصل است ، پاشش کند. این مورد روی سکویی نصب می شود که می تواند با اتصال هر وسیله نقلیه به شکل خود از طریق مزرعه کشیده شود. این پلتفرم به گونه ای خواهد بود که امکان اتصال آسان را فراهم می کند. این یک پروژه بسیار خوش بینانه برای دانشجویان سال آخر مهندسی مکانیک است.

ایده های پروژه مهندسی مکانیک برای دانشجویان دانشگاه سال 2020

ایده های پروژه های مهندسی مکانیک

منابع ناسا برای استفاده در پروژه های علمی

مهندسی ,مکانیک ,های ,پروژه ,، ,یک ,مهندسی مکانیک ,است مهندسی ,وسیله نقلیه ,می تواند ,بود که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من خود واقعیم هستم ! خرید محصولات جدید 2018 سیگنال بورس iti74 گلدان بتنی خدمات طراحی / چاپ پیکسل سازی و چاپ روی اجسام علم روز introducing best boilers محمد امین ترغازه وظیفه منتظران حضرت مهدی (عج) چیست؟